فروشگاه رسمی شرکت کویرالکترونیک

اطلاعیه مهم: پاسخ گوبی تلفنی به روال عادی سال برگشت شنبه تا چهار شنبه 9 الی 17


شرکت کویرالکترونیک فعالیت خود را به صورت رسمی از سال ۲۰۰۶ آغاز نموده و تا کنون ادامه می دهد. در طی این چند سال پیشرفت های چشم گیری حاصل شده است از جمله انتشار مجله تخصصی میکروکنترلر که برای اولین بار توسط این گروه در سطح اینترنت منتشر شد.و بعد از آن فعالیت ها به انجمن های تخصصی شرکت واگذار گردید.عمده فعالیت ما ارتباط با میکروکنترلرها بردهای Embed ومیکروکنترلری می باشد.

شرکت کویرالکترونیک با ایجاد یک تیم تخصصی با نام تیم تخصصی ایران میکرو و حمایت کامل شرکت از آن ،این امر را محقق ساخت که جدیدترین محصولات میکروکنترلری را وارد نماید و یک پلی ارتباطی بین ما و علاقه مندان الکترونیک در جهت تامین قطعات از خارج ایجاد شود.

در طی سالهای اخیر شرکت کویرالکترونیک با فیلم های آموزشی خود مطرح می باشد که بدون شک در سطح کشور بی نظیر می باشد.

هم اکنون با افتخار می توانیم اعلام کنیم یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه (آموزش ,واردات میکروکنترلرهای جدید,مرکز تخصصی mini pc و بردهای میکروکنترلری) می باشیم.

نماد اعتماد الکترونیکی

اخبار
  • ماه مبارک رمضان
    ضمن قبولی طاعات و عبادات شما مشتریان عزیز به اطلاع می رساند : پاسخ گوبی تلفنی در ماه مبارک رمضان شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 15 می...
  • تغییر ساعت کاری
    اطلاعیه مهم: از این پس شرکت کویرالکترونیک پنج شنبه ها تعطیل می باشد . ساعت کاری شرکت بدین شرح می باشد: شنبه تا چهار شنبه: 9:15 الی...
نمایش همه
3

محصولات ویژه

» همه محصولات ویژه

LiveZilla Live Help

پیگیری سفارشات شما

کد مرجع سفارش را وارد کنید