با ارتقاء  هسته فروشگاه روند ثبت و پرداخت سفارش بسیار آسان شده که تنها در چند مرحله می توانید سفارش خود را در سیستم ثبت نمائید.


امتیاز وفاداری چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

شرکت کویرالکترونیک برای مشتریانی که به صورت دائم از این فروشگاه خرید می کنند یک تخفیف ویژه در نظر گرفته است که شما می توانید از هر مرحله قبلی خود از تخفیف حاصل شده استفاده نمائید.

روند کار بدین صورت می باشد که مثلا سفارش شماره یک ثبت و پرداخت که شد در سفارش شماره 2 می توانید از تخفیف حاصل شده در سفارش شماره 1 استفاده کنید.

برای این کار  از اینجا تمامی تخفیف های شما نوشته شده است که می توانید آن را تبدیل به یک فاکتور کنید یعنی اینکه تبدیل به یک کد تخفیف می شود و در پرداخت نهایی در بخش "تخفیف" کد تخفیف را وارد نموده و ثبت را بزنید و تخفیف لحاظ میگردد


ارسال سفارشات

تمامی سفارشاتی که تا قبل از ساعت 17 هر روز ثبت  شوند همان روز فاکتور و بسته بندی شده و فردای آن تحویل پست داده خواهد شد.

برای ارسال با تیپاکس  عصر همان روز تحویل میگردد و اولین روز کاری بعد از آن تخویل میگردد(فقط تهران و سایر استان ها دوروز کاری )

روند ارسال سفارشات طبق قرار داد  شرکت کویرالکترونیک با پست:

1.تمامی سفارشات ثبت شده ساعت 8 صبح به مامور جمع آوری تحویل میگردد

2.سفارشات در روز تحویل شده به مامور پست, ارسال میگردد

3.کد رهگیری در سایت وارد شده و از تاریخچه سفارشات می توانید با کلیک بر روی شماره سفارش در بخش پیام ها کد رهگیری را مشاهده نمائید

روند ارسال سفارشات طبق قرار داد  شرکت کویرالکترونیک تیپاکس :

1.تمامی سفارشاتی که تا ساعت 17 ثبت شوند عصر همان روز تحویل میگردد

2. سفارشات  تحویل در آدرس می باشد و نرخ حدودی 16 هزار تومان و سایر استان ها 32 هزار تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تیپاکس و شماره های تماس به سایت رسمی آن مراجعه نمایید.  http://www.tipaxco.com