وضعیت موجودی محصول


توضیحات

گروه کویرالکترونیک فعالیت خود را به صورت رسمی از سال ۲۰۰۶ آغاز نموده و تا کنون ادامه می دهد. در طی این چند سال پیشرفت های چشم گیری حاصل شده است از جمله انتشار مجله تخصصی میکروکنترلر که برای اولین بار توسط این گروه در سطح اینترنت منتشر شد.و بعد از آن فعالیت ها به انجمن های تخصصی ما واگذار گردید.عمده فعالیت ما واردات میکروکنترلرها بردهای Embed ومیکروکنترلری می باشد.

گروه کویرالکترونیک با ایجاد یک تیم تخصصی با نام تیم تخصصی ایران میکرو و حمایت کامل گروه از آن ،این امر را محقق ساخت که جدیدترین محصولات میکروکنترلری را وارد نماید و یک پلی ارتباطی بین ما و علاقه مندان الکترونیک در جهت تامین قطعات از خارج ایجاد شود.

در طی سالهای اخیر گروه کویرالکترونیک با فیلم های آموزشی خود مطرح می باشد که بدون شک در سطح کشور بی نظیر می باشد.

هم اکنون با افتخار می توانیم اعلام کنیم یکی از مجموعه های پیشتاز در زمینه (آموزش ,واردات میکروکنترلرهای جدید,مرکز تخصصی mini pc و بردهای میکروکنترلری) می باشیم.

این مجموعه فعالیت خود را در زمینه واردات قطعات بردهای آموزشی و صنعتی و واردات انواع السیدی و ماژول گسترش داده است و لازم به ذکر است که برای دریافت قیمت های عمده حتما با شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.

همچنین با راه اندازی بخش مونتاژ در شهر کرج میتوانیم از صفر تا صد بردهای شما را انجام دهیم(طراحی,تولیدPCB,تامین قطعات, مونتاژ)

آیا می دانید کویر الکترونیک تنها بخشی از مجموعه کویر می باشدو سایر بخش های ما درسایت  اطلاع رسانی مجموعه کویر معرفی شده اند.

https://kavir.info