وضعیت موجودی محصول

توضیحات

پروگرامر و دیباگر ( ورژن 9)J-LINK-جیلینک با کیفیت خوب بدون از دست دادن فریم ور j link jlink

با خرید این محصول 8 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 8 امتیاز وفاداری که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود به ارزش 40,000 ریال.

نظر و رتبه بندی مشتریان

1307000

محصول جدید

8,964,000 ریال

پروگرامر و دیباگر ( ورژن 9)J-LINK

پروگرامر  و دیباگر J-LINK که از طرف  گروه SEGGER  برای  برنامه ریزی  و دیباگ کردن میکرو کنترلر  های  مبتنی بر هسته ی  ARM طراحی و ارائه شده است ، میتواند از طریق  کانکتور JTAG میکرو و پورت USB کامپیوتر کد هگز  یا باینری  ساخته شده توسط  کامپایلر  را به میکرو منتقل  کند ، این  دستگاه در  کامپایلر  KEIL به صورت کامل پشتیبانی  میشود و شما میتوانید برنامه خود را مستقیما از  داخل  آن به میکرو منتقل  کنید . در زیر  برخی  از ویژگی های  مهم این  محصول آورده شده است :

برخی از ویژگی هاي مهم این دستگاه :

• ارتباط با کامپیوتر از طریق پورت USB 2.0
• توانایی پروگرام و دیباگ در کامپایلرهای مختلف ( IAR , Keil ,...)
• پشتیبانی کامل از تمام میکروکنترلرهای ARM7/ARM9/ARM11 (Atmel , Philips , Cortex-M0/M1/M3/M4 , ....)
• پشتیبانی از Serial Wire Debug (SWD)
• پشتیبانی از Serial Wire Viewer (SWV)
• قابلیت شناسایی اتوماتیک قطعات
• سرعت JTAG تا 12MHZ
• سرعت دانلود تا 720 Kbytes/second
• سرعت DCC تا 800 Kbytes/second
• سازگاری کامل با IAR Embedded Workbench IDE
• بدون نیاز به تغذیه (تامین تغذیه از طریق پورت USB)
• قابلیت نمایش JTAG signal و قابلیت اندازه گیری target voltage
• پشتیبانی از دستگاههای متعدد
• دارای سیستم plug and play
• دارای کانکتور JTAG 20 پین استاندارد
• رنج ولتاژ کاری بالا از 1.2v تا 3.3v (قابلیت کار تا 5v)
• دارای کابل USB و کابل ریبون 20 پین
• دارای سیستم تغذیه هوشمند (محافظت در برابر اضافه بار)
• قابلیت استفاده از JTAG به صورت 14 پین
• پشتیبانی از Memory viewer
• پشتیبانی از تمامی نرم افزارهای Flash programming
• پشتیبانی از سیستم Flash DLL
• پشتیبانی از Software Developer Kit (SDK)
• پشتیبانی از Embedded Trace Buffer (ETB)

• سازگاری به ویندوزهای 32 و 64 بیتی و ویندوز ,8,10 ,7

• آپدیت شدن فریم ور دستگاه (تست شده تا آخرین نسخه موجود در این تاریخ(13/02/2021) حتی نسخه بتا ارائه شده (تست شده تا نسخه segger v6.95c)

محتویات :

• دستگاه جیلینک
  • کابل  USB2.0
  • کابل فلت 20 رشته جهت ارتباط با Jtag

نکته:

برای این پروگرامر (J-Link 9) تا اخرین ورژن نرم‌افزار Segger J-Link  تست شده و حتی قابلیت آپدیت دارد تا این تاریخ 27/11/2021
در صورت بروز مشکلی لطفا به ما اطلاع دهید.

توجه:

این محصول با کیفیت بسیار بالایی ارائه می شود و مزیت آن نسبت به ورژن 8 از دست نرفتن فریم ور و سرعت بالاتر می باشد.و قابلیت اپدیت می باشد.

https://www.segger.com/purchase/pricing/jlink-related

نظرات

ثبت نام مورد نیاز نمی باشد!

7 سوال(ها) پاسخ داده خواهد شد

اگر سوال و یا نظری دارید مطرح نمائید

(اختیاری)
*(برای دریافت پاسخ مورد نیاز می باشد)
  • ارسال شده توسط علی رضایی
    در 04/07/1402
    سلام وقت بخیر لطفأ بفرمائید چطور میشه ورژن پروگرامر jlink (8 یا 9 یا 9.5 یا 10) رو تشخیص داد ؟ تشکر پاسخ:
    سلام بین 9 و 9.5 خیلی تفاوتی نیست مابقی از روی برد ان
  • ارسال شده توسط یک مهمان
    در 08/05/1402
    سلام من با keil5 کار میکنم یه چند مدل از این پروگرامرها دارم (دو تا مشکی یکی سفید) همشون فریمور رو از دست دادن و دوباره پروگرام شدن. از سایتهای داخلی و خارجی فریم ور های مختلفی رو نصب کردم، ولی متاسفانه همشون در حین دیباگ کردن به مشکل بر میخورن و فقط امکان پروگرام دارم. ایا این مدلی که شما دارین رو keil جدید امکان دیباگ بدون مشکل فراهم هست؟ با تشکر پاسخ:
    سلام ورژن 9 مشکل از دست دادن فریم ور رو نداره در دیباگ و پروگرم مشکلی نداره
  • ارسال شده توسط محمدحسین
    در 28/02/1402
    سلام وقت بخیر در مورد پروگرامر و دیباگر Jlink V9.0 که در سایت موجود دارید سوالی داشتم که با توجه به اینکه clone شده می باشد آیا قابلیت ارتباط با نرم افزارهای خود شرکت SEGGER نظیر J-FLASH و Ozone و Embedded Studio را دارد؟ لینک های مربوط به نرم افزارهای فوق: https://www.segger.com/products/debug-probes/j-link/tools/j-flash/about-j-flash/ https://www.segger.com/products/development-tools/embedded-studio/editions/arm/ https://www.segger.com/products/development-tools/ozone-j-link-debugger پاسخ:
    سلام با jflash تست شده و جواب داده موارد دیگه تست نشده
  • ارسال شده توسط امیرحسین رهبری
    در 01/10/1401
    سلام وقت بخیر، من دوتا برد stmf103c8 دارم یکی پورت jlink داره یکی پورت اش از نوع swd هست. من این پروگرمر رو وقتی رو از حالت jlink استفاده میکنم کاملا اکی هست ولی تو مد swd اصلا میکرو رو نمیشناسه. تو حالت swd پین ها به این شکل نصب شدن پین 1 jlink به 3.3 میکرو ، پین 7 به swio میکرو ، پین 9 به swclk میکرو و زمین میکرو هم به پایه 4 jlink. پاسخ:
    سلام از راه نوشتن نمشه مشکل رو فهمید باید اتصالات و ... بررسی بشه ولی در عین حال قبل از کانکت یکبار برد رو ریست کنید
    در 03/09/1401
    سلام من این محصولو خریدم راضی ام فریمور رو هم آپدیت کردم واقعا مشکلی نداره و قیمتشون هم از سایت همه سایت هایی که من چک کردم بهتر بود تشکر پاسخ:
    سلام لطف دارید
    در 28/06/1401
    اگه خراب شد پین هدر های داخلی داره فریم ور رو نصب کنیم؟ پاسخ:
    نیازی به تعویض فریمور نیست ولی در عین حال بله
  • ارسال شده توسط احمد گلچین
    در 13/12/1399
    با سلام این پنل با درایور به فروش میره یا درایور باید جداگانه خریداری بشه؟ پاسخ:
    سلام جدا باید خرید کنید درایور برد زیر مناسب می باشد https://kavirelectronic.ir/eshop/hdmi-to-led-lcd/1200739-picture-driver-board-with-hdmi-vga-av-input-for-30-pin-edp-led.html?search_query=1716&results=1&cate=
محتوا فقط مخصوص خریداران می باشد. لطفا محصول را ثبت و پرداخت کنید محتوا اتوماتیک نمایش میدهد.

محصولات مرتبط